Foto: workshop, happiending, vinyl bazár, listening party

Happiending

Tento víkend sa na Stanici konali hneď dva workshopy. Tanečný, s Jarom Viňarským, kedy sa tohtoročný cyklus „Telo pod kožou” uzavrel celkovým pohľadom na telo ako dôkaz. A svetelný, s Janom Šušklebom, ktorého téma bola „Svetlo s pohyb”. Workshopy sa ukončili spoluprácou oboch tímov v tanečnej performance v S2. Záver víkendu bol spojený s prehrabávaním sa medzi platňami prevažne československej klasiky a s listening párty s Casi Cada Minuto a Asebestom v staničnom bare. Tak, pokiaľ ste sa toho vy, vaši bratia, sestry, dcéry, synovia, babičky zúčastnili, nech sa páči, fotky.

Foto: Natália Zajačiková

2 Komentáre

  1. Ahojte, teším sa, že tu pribudli fotky, len ma mrzí, že som nenašla video z toho záverečného predstavenia. Hovorili ste, že sa to natočilo a bude to na webe. Rada by som si to pozrela, keďže som si to užila len z pozície tanečníka a nie diváka…

    dík, prajem veľa inšpirácie do nového roku

  2. Ahoj Lenka,

    predpokladám, že video zo záverečného predstavenia je v štádiu spracovávania chlapíkom, ktorý natáčal a ono to niekedy trochu trvá. Neboj akonáhle bude v publikovateľnej podobe objaví sa na stránkach Stanice. :) Sleduj ďalej. Nemám informáciu o tom kedy to presne bude, ale snáď by sa to mohlo objaviť začiatkom noveého roka.

    s pozdravom jaro

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics