Ďakujeme za podporu

Sponzori
PodporaMediálni partneri


Výzva k nesmrteľnosti
Momentálne sme začali písať pokračovanie príbehu Stanice stavaním galérie z lodných kontajnerov S3 a našou najväčšou výzvou je vytvorenie kunsthalle v Žiline v budove Neologyckej synagógy od svetoznámeho architekta Petra Behrensa. Tento príbeh pokračuje iba vďaka podpore mnohých darcov, firiem, donorov, 2% a pomoci dobrovoľníkov. Pridajte sa aj vy a stante sa nesmrteľnými alebo nás podporte cez darcovskú DMS na číslo 877 zaslaním textu v tvare “DNS SYNAGOGA” v hodnote 2 eurá. ĎAKUJEME!

rekonstrukciaZa podporu, ktorá pomáha našej skromnej ale životaschopnej existencii na Stanici dakujeme všetkým, ktorí za to stoja. V prvom rade dakujeme velkému množstvu dobrovolníkov, ktorí sa každorocne podielajú na aktivitách Stanice a obcianskeho združenia Truc sphérique. Portálu Dobrakrajina.sk a vašim 2 percentám z daní, ktoré sú dôležitým nástrojom, hoci sa skladajú z malých súm. Za grantovú podporu dakujeme Ministerstvu kultúry SR, Mestu Žilina, programom EÚ Kultúra 2007-2013 a Mládež v akcii, Medzinárodnému višegrádskemu fondu, Nadácii Ekopolis, Nadácii SPP, Nadácii Intenda, Nadácii Pontis, Nadácii VÚB, Audiovizuálnemu fondu, Rotary klubu Žilina, kultúrnym inštitútom a ambasádam USA, Holandska, Ceska, Polska, Francúzska, Velkej Británie, Rakúska a networkom Trans Europe Halles a Anténa, ktorých sme clenmi.

Budova Stanice je majetkom Železníc Slovenskej republiky, ktoré nám ju za symbolický nájom zverili do roku 2033. Okolité pozemky záhrady pod Rondlom a S2 sú v správe Slovenskej správy ciest a Mesta Žilina, ktorým tiež dakujeme za ochotu.

Za podporu dakujeme tiež súkromným sponzorom, pivovaru Černá hora a spolocnostiam KIA Motors Slovakia, PPG Deco Slovakia a Dom farieb, Hotel Galileo, Johnson Controls Žilina SRS Light Design, Pocítace a programovanie, ,Alu-Metal, Interlux, M KREO, TM Sound, emTeam, Ateliér 314. Tlacíme v tlaciarni Coreta, internetové spojenie s vami nám už roky bezplatne poskytuje Bluenet - HMZ Rádiokomunikácie a výpocetnú techniku kupujeme v SK-Technik. Plagáty nám zdarma lepí ŽIVO a zabezpečuje aj verejné osvetlenie parku pod Rondlom.

A samozrejme dakujeme mediálnym partnerom, ktorí o nás dávajú vediet - SME, Rádio_FM (Slovenský rozhlas), .týžden, Kam do mesta, Žilinský vecerník, MY-Žilinské noviny, Zilina.SME.sk, Rádio Sever, Rádio Frontinus, TASR, SITA, Changenet.sk, Kuultur.com, Listuj.sk, ŽilinaDnes.sk, Žilina24.sk, Žilinskýdenník.sk, Telka v meste, Kam s detmi.sk, Kam vecer, Denník Relax, Casopis kød, Kinecko, … Ak sme na niekoho zabudli, pridáme ho nabudúce.

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics