Ľudia a program

Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3/2844, 010 01 Žilina
tel. kancelária: 0948 344 606
info@stanica.sk – poteší nás, ak svoj e-mail zacielite na konkrétnu osobu v zozname kontaktov nižšie
rezervacie@stanica.sk - rezervácie vstupeniek

Riaditeľstvo, prevádzka a ekonomika
Marek Adamov marek@stanica.sk 0907 137 145 riaditeľ, networking, projekty, fundraising
Róbert Blaško robo@stanica.sk 0907 425 221 projektový manager, fundraising, >>prenájmy
Zuzana Manišová zuza@stanica.sk 0905 354 339 prevádzka a ekonomika >> fakturačné údaje
Braňo Prieložný branecko@stanica.sk 0902 237 667 prevádzka baru
Program (ponuky do programu mailujte na program@stanica.sk)
Peter Hapčo peter@stanica.sk 0908 491 222 hudba, PR/médiá
Martin Krištof martin@stanica.sk 0908 938 339 film a divadlo, Kinobus
Barbora Uríková barbora@stanica.sk 0902 152 109 divadlo, rezidencie VARP-Performing arts
Hana Hudcovičová Lukšů hanka@stanica.sk 0907 178 756 programy pre deti a rodiny, programy pre školy
Martu Hlavajová martu@stanica.sk 0949 354 582 detské ateliéry a vzdelávacie aktivity
Nienke Voorintholt nienke@stanica.sk 0944 402 899 EDS dobrovoľníci, komunitné projekty
Dušan Dobiaš dusan@stanica.sk 0908 186 140 dobrovoľníci EDS, vzdelávacie aktivity, rôzne
Ján Gašparovič plusminusnula@gmail.com 0905 365 149 program a prevádzka Galérie Plusmínusnula
Zlatka Borůvková zlatka@stanica.sk 0949 167 036 Galéria Plusmínus
Mária Eliášová malytrh@stanica.sk 0907 175 525 Malý trh
Kamil Mihalov kamil@stanica.sk 0905 854 759 Vážna hudba nevážne
Technika
Andrej Hinka andrej@stanica.sk 0949 704 694 zvuková a divadelná technika
Ints Plavnieks inc@stanica.sk 0944 167 466 svetelná a divadelná technika,
>> prenájom divadelnej techniky
Daniel Kozlík dano@stanica.sk 0915 210 835 svetelná a divadelná technika, web

>> TECHRIDERY (prehľad priestorov a techniky)

Grafické a fotografické služby
Peter Dlhopolček pyppo@stanica.sk 0908 904 154 grafický dizajn, streetart a graffiti
Natália Zajačiková natalia@stanica.sk fotografia
Grafický ateliér Uutěrky mjk@cmail.cz 0949 849 378 grafika, sieťotlač, kníhväzba

>> logá Stanice
>> fotodokumentácia na Flickri

Aktuálni zahraniční dobrovoľníci programu Európska dobrovoľnícka služba a stážisti
Maria Dubova (UA) maria@stanica.sk 0949 855 572 propagácia
Kathrine Thude (DK) kathrine@stanica.sk 0949 269 950 foto-dokumentácia
Lucas Verheij (NL) lucas@stanica.sk 0949 217 152 technika
Eva Sýkorová (CZ) eva@stanica.sk 0949 314 683 produkcia

>> galéria bývalých dobrovoľníkov

Real Time Web Analytics Real Time Web Analytics