Predplaťte si kultúru na celý rok

Opäť je tu pre pár najvernejších divákov, ktorí sú u nás každý týždeň, malá edícia celoročných permanentiek. Permanentka platí pre všetky akcie uvádzané počas roka 2018 na Stanici Žilina-Záriečie, s výnimkou festivalov Fest Anča, KioSK, Kinobus a workshopov, a stojí 69,00 eur (39,00 € zľavnená pre študentov, učitelov, seniorov, nezamestnaných, rodičov na materskej, ZŤP). Pri teoretickom prepočte návštevy akcie na Stanici raz do týždňa (dá sa aj niekoľkonásobne viac), vás jedna akcia vyjde menej ako 1,50 eur a to je náš darček pre vás. Pretože chceme, aby ste chodili čo najviac a aby tomu peniaze na lístky nestáli v ceste. 

Ako to funguje po novom od roku 2018? S permanentkou už nemusíte písať ani si rezervovať miesto - s použitím svojho unikátneho promo kódu (jeden kód pre jedného permanentkára), ktorý vám pridelíme po zaplatení permanentky, si sami cez formulár na stránke www.stanica.sk doma "kúpite" voľnú vstupenku na ktorúkoľvek akciu.

Permanentky na rok 2018 môžete aj darovať. 

Predaj je online v systéme Tootoot.fm, ktorý používame na predaj lístkov - https://tootoot.fm/sk/events/5a3268a62ba43e029459273b

V prípade otázok vám radi odpovedia naši kolegovia peter@stanica.sk alebo robo@stanica.sk

Šťastné a veselé a kultúrny rok 2018 prajeme!

Ďakujeme za podporu