Potrebujeme posily!.. festival Kiosk hľadá dobrovoľníkov

Proces práce: Priprav. Pomeraj. Postrihaj. Postav. Postráž. Porátaj a prerátaj. Pobehni a postoj. Počkaj. Preskenuj, prezisti, poukazuj a presmeruj. Pokresli, popíš. Potom prepíš.

Popritom pozri predstavko, poseď a pokecaj. Preleť pohľadom a prilep, poutieraj, poprac. Pomôž procesu. Na festivale nového slovenského divadla a tanca Kiosk 2018.

Pozície:

pre informátorov: Info stánok počas priebehu festivalu – akreditácia účastníkov, predaj lístkov, ubytovanie, predaj divadelných kníh, poskytovanie všeobecných informácií pre hostí a divákov.

pre koordinátorov/uvádzačov: Príprava sály pred predstaveniami, jej posledné úpravy, vpúšťanie divákov do sály, koordinácia pri usádzaní, dohliadanie na vyprázdnenie sály a jej drobné úpravy.

pre pestúnov: Na festival prichádzajú aj celé rodiny. Hľadáme zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by sa postarali o malé deti počas jednotlivých predstavení, hrali sa s nimi na terase, v parku, alebo v detskom kútiku.

Prečo?

> voľný vstup na festivalové predstavenia

> občerstvenie a pitný režim počas práce

> bývanie vo festivalovom stanovom mestečku zdarma (pre cezpoľných)

> skvelá skúsenosť, riadok v životopise, noví kamoši

Prihlás sa tu do 20. 7. 2018.

Popýtaj sa Wandy Kaprálovej (koordinátorky dobrovoľníkov), ak máš nejaké otázky: wanda.kapralova@gmail.com, 0905 991 322.

Zaži proces, urob progres a vidíme sa na Kiosku!

Podrobné info o festivale Kiosk nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.kioskfestival.sk.

Ďakujeme za podporu