Nový stan pre Stan(icu)

Dobrý deň, sme firma, ktorá sa zaoberá dovozom a predajom party stanov – www.expodom.sk. Rozhodli sme sa že podporíme niekoľko vybraných organizácií darovaním nášho stanu. Predpokladáme, že by sa Vám mohol zísť, preto sme vás zaradili do nášho užšieho výberu.

Dostali sme takýto email so štedrou ponukou darovania nožnicového stanu a keď sme naň odpovedali, ukázalo sa, že to nie je žiadny spam, ale skutočný stan. A naviac z Martina Vretenára z Expodom.sk sa vykľul aj náš fanúšik a občasný divák, a tak sme sa potešili druhýkrát. A tretíkrát sme sa potešili, keď sme sa dozvedeli, že stany budú dva a druhý bude pre našu sesterskú Novú synagógu.

Stany využijeme na rôzne akcie v exteriéri – obľúbené malé veľké trhy, letné festivaly, niekedy treba zakryť techniku, inokedy zas chrániť ľudí pred slnkom či dažďom, doteraz sme si podobné veci len požičiavali, tak sa tešíme a ďakujeme.

Zaťažkávacou skúškou prejdú už počas najbližších dvoch víkendov, kedy sa Nová synagóga zmení na odberné miesto počas celoplošného testovania. Stany nájdete pred vstupom a pustíme vám z neho do dlhého radu na test hudbu od dj-ov Frickobrothers. Na víkend hlásia aj dážď, tak bude naša aparatúra v suchu.

Ďakujeme Expodom.sk, o ďalšom využití stanov vám dáme vedieť!

Foto: Marek Jančúch, občerstvenie na terase počas letného festivalu Kiosk

Ďakujeme za podporu