Detail akcie
Bert & Friends / ZRUŠENÉ
Dátum Štvrtok 10. 9. 2020
Čas 20:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Je nám ľúto, ake koncert musíme, aj keď veľmi neradi, opäť zrušiť. V súčasnej komplikovanej dobe kapele na poslednú chvíľu odriekli iné hrania a vzhľadom na organizačnú náročnosť projektu nedáva zmysel cestovať z Prahy na Slovensko kvôli jednému vystúpeniu. Mrzí nás to, na koncert sme sa tešili, ale rozumieme argumentom skupiny. Ak ste si už kúpili lístok, peniaze vám automaticky vráti náš ticketingový partner Tootoot. Ďakujeme za pochopenie.

Jeden z najoriginálnejších zjavov na českej hudobnej scéne sa chystá zlomiť vaše srdcia. V apríli to kvôli korone nevyšlo, náhradný termín sa veríme podarí.

Nákazlivý mix soft-rocku, osemdesiatkového popu a psychedélie zaistil kapele v Čechách pozíciu jedného z najväčších objavov posledných rokov. Videoklip k piesni Plody moří sa stal v lete 2017 virálnym hitom, rovnako neskôr zabodovali aj single Lupanárium a Lambaláda. Na čele projektu stojí Albert Romanutti, ktorého autorský rukopis nezaprie vyštudovaného skladateľa, ale tiež niekoho, kdo chce robiť veci inak a po novom. Sami svoju hudbu popisujú ako „space altruistic progressive psychedelic melodic jazz rock band“, čo len potvrdzuje, akí sú nezaraditeľní. Koncert, ktorý by bola škoda premeškať.

http://www.bertandfriends.com/

Vstupné v predpredaji: 6,00 / 5,00 € (plné / zľavnené)
Na mieste: 7,00 / 6,00 €

Ďakujeme za podporu