Detail akcie
The oranges great journey / zoom predstavenia pre školy v angličtine (24. 1. - 15. 2. 2021)
Dátum Nedeľa 24. 1. 2021
do Pondelok 15. 2. 2021
Čas 08:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Ponuka Zoom predstavení pre školy v rámci vyučovania

 

Umenie môže a malo by byť súčasťou vzdelávania. Radi by sme pedagógom aj ich žiakom a študentom, ktorí sa už takmer rok pasujú s učivom dištančnou formou, spestrili hodiny online. Spolupracujeme preto aj s umelcami, ktorí svoju tvorbu prispôsobili požiadavke doby pandemickej a tvoria, potvoria a tvarujú online priestor. Hravo, kreatívne, interaktívne a živo.

Jedným z nich je aj Levin Eichert, s ktorým sme sa zoznámili počas spolupráce so študentami medzinárodného programu na DAMU       (Divadelní fakulta Akademie múzických umění) v Prahe. 

Vytvoril predstavenie Oranges great journey, ktoré nie je určené len pre študentov, no výborne sa hodí do virtuálnej triedy, napríklad namiesto hodiny anglického jazyka. Ide o interaktívne stretnutie na Zoome, ktorý skôr ako triedou je komfortným priestorom pre hru, experimenty s online priestorom, imagináciu a v neposlednom rade pohodu s kamošmi spolužiakmi.         

Predstavenie trvá cca. 60 minút je vedené po anglicky, je vhodné pre študentov od 14 rokov, úrovne od B1.

Ponúkame ho zdarma a vieme sa prispôsobiť vášmu rozvrhu. 

Predstavenie sme realizovali aj v decembri 2020, v prípade záujmu vás môže skontaktovať aj s pedagogičkou, ktorá ho zažila so svojimi študentami. 

Pre viac informácií a rezerváciu termínu kontaktuje Bashku Jombíkovú: bashka@stanica.sk, 0904 485 142

Ďakujeme za podporu