Detail akcie
Whiskyho cestovateľské kino: Gruzínsko Offroad
Dátum Nedeľa 3. 10. 2021
Čas 19:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Nové premietanie z desiatich ciest do Gruzínska s novými fotkami aj zážitkami. 5-tisícovky Veľkého Kaukazu, ťažko dostupné odľahlé horské doliny, v ktorých zastal čas, úžasné Tbilisi, rozľahlé stepi pri azerbajdžanskej hranici, mnísi dodnes žijúci v jaskynných kláštoroch, odľahlé kúty bez náznakov turizmu aj pobrežie Čierneho mora a skvelé jedlo a víno a mimoriadna pohostinnosť... to všetko je Gruzínsko, ktoré Whisky precestoval offroad - terénnym autom. 

Spevák kapely Slobodná Európa je zakladateľom žánru cestovateľského kina a už niekoľko rokov k nám pravidelne chodí so svojimi zážitkami a fotografiami z výprav. Navštívil viac ako 80 krajín na piatich kontinentoch a pribúdajú ďalšie cesty, takže každá prednáška je vždy sviežim zdrojom informácií aj inšpirácií aj pre vaše výpravy. 

Vstupné 6 / 4 € v predpredaji online, na mieste 7 / 5 €.

- - -

Stanica a všetky podujatia sú od 6. 9. 2021 otvorené len pre divákov zaočkovaných proti koronavírusu. Ďakujeme, že ste zodpovední! Vďaka vám sme bezpečným priestorom pre stretnutia a môžeme byť otvorení bez obmedzení počtu divákov.

Podujatie z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Ďakujeme za podporu