Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
Permanentka na celý rok - Stanica & Nová synagóga 2023
Dátum Sobota 30. 12. 2023
do Nedeľa 31. 12. 2023
Čas 13:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Máme radi našich pravidelných divákov a chceme ich opäť odmeniť. Aj na ďalší celý rok 2023 môžete mať spojené kultúrne centrá žilinské - Stanicu Žilina-Záriečie aj Novú synagógu a všetko, čo sa v nich udeje - na jednom lístku. 

Celoročná permanentka za menej ako 9eur na mesiac vám zabezpečí voľný vstup na viac dve-tri stovky akcií - platí na všetky podujatia okrem workshopov, festivalov Kiosk a Fest Anča či pár podujatí, ktorých nie sme organizátorom..

Cenu nechávame nezmenenú - 99eur / 69eur. Zľavnená suma je pre študentov, seniorov, učiteľov, rodičov na materskej, ZŤP, ... 

Permanentka platí pre 1 osobu a je neprenosná. Po jej zakúpení dostanete od nás promokód, s ktorým si môžete na stránkach www.stanica.sk a www.novasynagoga.sk sami vytvoriť voľný lístok na ktorúkoľvek akciu. V Novej synagóge platí permanentka aj na neobmedzený vstup na výstavy v režime 1+1 - môžete so sebou zobrať ešte jedného hosťa. 

Ak ju chcete niekomu darovať, dodáme vám ju v darčekovom balení, stačí napísať na info@stanica.sk alebo zavolať 0907137145. Aj akékoľvek iné otázky máte, píšte a volajte.

Prajeme Štastný Nový rok plný kultúrneho života! 

 

Ďakujeme za podporu