Detail akcie
Techno & House na Stanici: PLAY.
Dátum Sobota 25. 6. 2022
Čas 22:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Koncept PLAY. vznikol v Žiline pôvodne ako pravidelná vinylová klubovka vo februári 2018. Pod hlavičkou techna & house sa predstaví na Stanici a nebudú chýbať ani LP!

Ako event sa PLAY. postupne objavil vo Vysokých Tatrách, Trnave, Čadci a Bratislave. V Žiline, kde pred štyrmi rokmi odštartoval, si našiel nový domov v klube Hoffmann. Nájdete ho aj na YouTube, kde ponúka DJ sety z vlastného štúdia a rovnako zaujímavé sú aj podcasty so zahraničnou účasťou na platforme Souncloud.

 

Môžete sa tešiť na:

BIGFISH je spolu s BBK rezidentom bratislavských klubov Radosť a FUGA a spolu sú organizátormi akcie Covert Interests. Ako DJ pôsobí od roku 2001, vtedy hlavne na regionálnych akciách v okolí Senice a na prvých Paradogoch deephouse a techhouse. Spoluorganizoval akcie Back2Basics v skalickej Orlovni, na ktorých počas takmer troch rokov vystúpili ako hostia house DJs z celého Slovenska, ale aj Čiech a Nemecka. Od konca roku 2008 začal častejšie vystupovať na akciách v Bratislave, čo vyústilo do založenia bookingu Covert Interests a rovnomennej rezidentnej akcie v bratislavskej Radosti. Hudobne sa pohybuje vo vodách housu a techna, ktoré nemajú presne definované hranice ani pôvod.
 

MAROSH sa venuje tančnému undergroundu v podobe house a techno music od roku 1998. Pôsobil ako programový manager v legendárnom žilinskom klube Guru, kde sa v rámci spolupráce s Milozzone podielal na organizovaní vtedy najznámejšej techno akcie Reaction Control. Medzi jeho vlastné promotérske počiny patria ElechtroChatowica, Restart,Technozhluk a najnovšie aj projekt PLAY. Nedávno obnovil spoluprácu s Petrom Hudekom, kde ako technická podpora spolupracuje na prípravách jeho eventu Klubnacht. Počuť ste ho mohli napríklad v Prahe (Roxy, U Bukanýra), Bratislave ( SubClub, Wax, Radosť) ale aj v klube Minystry Of Sound v Londýne. Vydal niekoľko trackov, prevažne digitálnej podobe, ale aj na vinyle.
 

EMA VELD je na DJskej scéne druhým rokom a za tento čas sa orientuje na house a techno, ktorému sa snaží dať svoju vlastnú víziu. V jej setoch vždy nájdete vopred premyslený príbeh a kontrasty medzi ťažkými až dekadentnými zvukmi a eleganciou.
 

TEMNÃ je techno&house DJka, v jej setoch nájdeš spojenie energie tanečných rytmov s tvrdšími beatmi techna spolu s acidovými zvukmi 90 rokov.

 

 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďakujeme za podporu