Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
Techno na Stanici: wutoku + Happydural + Adamovia @ Slovenská Tepláreň
Dátum Piatok 18. 11. 2022
Čas 22:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Techno na Stanici uvádzame v rámci akcie Slovenská Tepláreň - Koncerty pre Matúša a Juraja.

Chceme vyjadriť spolupatričnosť rodinám a blízkym Matúša a Juraja, ktorí boli zavraždení z nenávisti v bare Tepláreň v Bratislave.

Chceme vyjadriť úctu a rešpekt tým, ktorí z Teplárne vytvorili otvorené miesto na stretávanie sa slobodných ľudí. 

Chceme vyjadriť podporu LGBTI+ komunite.

Chceme, aby bolo Slovensko krajinou, kde sa každý a každá môže cítiť bezpečne a kde je príslušnosť k akejkoľvek menšine prijímaná s rešpektom ako prirodzená súčasť spoločnosti.

Chceme dosiahnuť zmenu legislatívy tak, aby zabezpečila plnohodnotný život všetkým ľuďom na Slovensku vrátane LGBTI+ komunity.

Chceme kráčať cestou nenásilia, spolupatričnosti a tolerancie.

www.slovenskateplaren.sk

 

Laura Plis

Happydural fka Laura Plis fka jedenast, aj ako laura.naladicka je v prvom rade nadšenkyňa techna. Za pultom robí show počas ktorej každému vyprahne. Selekcia je Happydural - plná kopákov, divných, veselých zvukov, drsná a zároveň zábavná - je vždy čerstvo naservírovaná pre poslucháča, priamo na mieste. 

Nepredvídateľné vystrkujúce rožky spoza pultu čakajúci na prvý flash slnka, Halda masív častokrát surového príspevku do femini elektronického zastúpenia. 

 

Adamovia

DJ pôsobiaci primárne v brnenskej a bratislavskej scéne. S jeho selekciou sa môžete stretnúť napríklad na parties ako sú Schwarzwald či Cliwax. Od ruských industriálnych breakov až po hardtechno ťa vezme na sonickú cestu zamračenými zákutiami elektronickej hudby, ktorá sa v jeho ponímaní intenzívne zameriava na tvrdé kicky, ever-changing rytmy a melting melódie. Po dvoch hodinách dupkania si zrazu uvedomíš, že ti ide vyskočiť srdce z hrude zo 170 BPM gabberu, čiže na to mysli predtým ako sa rozhodneš, čo si dáš na večeru. 

 

wutoku

Nadšenec internetovej kultúry, slovenského boom - bapu a klaunovania. Pokiaľ sa nevenuje právnikovaniu, márnotratnosti a moralizovaniu, tak tvorí. Jeho hudba ťaží zo základov klasického drumndbase-u, hood kultúry a v neposlednom rade z klasického princípu soundcloudu – je to pirát rešpektujúci autorský zákon, WAG 1 !

Príď overiť aj jeho schopnosti v oblasti techna a ghetto housu!

Ďakujeme za podporu