Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
tvorbYOmladiny II (koncerty začínajúcich kapiel) VYPREDANÉ
Dátum Piatok 27. 1. 2023
Čas 19:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Valia sa ďalšie nové kapely a bude to o čosi tvrdšie. Rachot kovových rúr s melódiami čerešní. Okrem známych tvárí uvidíte aj chalanov, ktorí odohrajú svoj celkom prvý koncert.

Kapely o sebe:

Twisted System - sme thrash-metalová kapela plná krásnych mladých mužov v tom najlepšom veku, ktorá sa naivne snaží preraziť písaním anglických textov. A lead gitarista ma 39cm obvod bicepsu.

Cherries & Therapy - otázka na úvod: Jete čerešne? Mali by ste. Veď tento tmavo červený plod je plný prenikavej chuti a vitamínov. Rovnako ako náš projekt. Žilinské stále len začínajúce quatro sa ti ukáže s novou speváčkou (hádam).

Kovošrot - prepojenie všemožných podžánrov metalu. Pripomína hrdzavejúcu horu kovového odpadu. Ozubené kolesá, polámané roxorové tyče, odtrhnuté nárazníky spojené v sieti ostnatého drôtu do kompaktného post-metalového monštra.


Ďakujeme, že využívate online predpredaj, na mieste bude vstupné vyššie. Aj na túto akciu vám platí celoročná permanentka spojených kultúrnych centier žilinských Stanica a Nová synagóga - celý rok neobmedzených kultúrnych zážitkov máte len za 99eur (študenti, seniori, učitelia, ZŤP alebo ľudia hľadajúci si prácu so zľavou za 69eur).

Ďakujeme za podporu