Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
Žilinská Pastva - vegánsky swap
Dátum Nedeľa 29. 1. 2023
Čas 16:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Pastva sa nesie v hesle „podeľ sa a vychutnávaj”. Podujatie organizácie Humánny pokrok je určené všetkým, ktorí majú radi chutné vegánske jedlo a záleží im na ochrane zvierat. 

Vstupenkou na stretnutie je prinesené vlastnoručne pripravené či kúpené vegánske jedlo (také, ktoré neobsahuje mäso, mliečne výrobky-mlieko, syr, maslo, jogurt, vajcia, med, živočíšne tuky, želatínu) alebo príspevok v dobrovoľnej výške vhodený do pokladničky na mieste podujatia, ktorým podporíte prípravu a organizáciu kampaní Humánneho pokroku na ochranu zvierat.

Prinesené jedlo sa dá na spoločný stôl a každý môže ochutnávať, čo priniesli ostatní. Odporúčame priniesť si vlastný tanier a príbor, aby sme nemíňali jednorázový riad. Kúpou nápoja na bare zase podporíte prevádzku kultúrneho centra Stanica, ktoré poskytlo priestor na túto akciu. 

Dozviete sa aj viac o organizácii, dobrovoľníctve či aktivizme a o príležitostiach, ako sa zapojiť a pomáhať zvieratám vo svojom meste. Humánny pokrok je združením pre rozvoj ľudskosti a udržateľných riešení, ktoré dokážu nasýtiť planétu.

Pre viac info kontaktujte:
Veronika Hodásová
koordinátorka miestnej skupiny ZA-BB
veronika.hodasova@humannypokrok.sk

www.humannypokrok.sk

Ďakujeme za podporu