Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
SADNEME SI? Speed dating večer na Stanici
Dátum Nedeľa 12. 3. 2023
Čas 18:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Speed dating alebo rýchle rande je formát spoznávania nových ľudí, potenciálnych romantických stretnutí v pohodovej a bezpečnej atmosfére. Ako centrum kultúry a živého umenia vnímame, že osobný kontakt a prítomnosť sú dôležité a chceme ich vo vás povzbudiť. Ponúkame pre to skvelý priestor a budeme radi, ak ho využijete aj vy. Tento typ večera hostíme prvýkrát, takže ak je to pre vás nová skúsenosť, určite v tom nebudete sami. 

Speed dating bude prebiehať v staničnom bare, ktorý bude uzavretý len pre účastníkov akcie, pričom ho budú sprevádzať dvaja moderátori. 

Toto vydanie bude otvorené ľuďom vo veku 22 – 44 rokov, ak ste sa však v tomto rozpätí nenašli a chceli by ste sa zúčastniť, napíšte nám, radi zorganizujeme večer v inom vekovom spektre.

Vítaní sú ľudia rôznych orientácií. Prirodzene, spoznáte aj niekoho, kto nie je potenciálnym partnerom/partnerkou, no možno si sadnete len tak ľudsky. Stretnutie za jedným stolom bude trvať 4 – 5 minút a večer si rozdelíme jednou až dvomi prestávkami, to bude závisieť od množstva účastníkov.

Ak máte chuť sa zúčastniť, vyplňte tento jednoduchý formulár do 11. marca. Pomôže nám večer čo najlepšie pripraviť. Kapacita je obmedzená. 

Aj keď sa nižšie píše, že podujatie je vypredané, nie je to tak. Vstupné je možné uhradiť až po registrácii, 

Cena 10 eur zahŕňa organizáciu a hostenie, drink a občerstvenie. Využívame všetko, čo vieme ponúknuť -  priestor, atmosféru, bar, príjemných ľudí a dobrú organizáciu. Aj táto akcia nám pomôže prežiť v čase nesmierneho zvýšenia cien energií.  

Tešíme sa na vás!

 

Ďakujeme za podporu