Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
Kino: Veľryba
Počet termínov : 2
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Premietame v utorok 28.3. o 17:00 a 20:00.

Po rokoch sa vracia legendárny režisér Darren Aronofsky s filmom, ktorý sa pokúšal zrealizovať celú dekádu. Natáčanie naštartovalo obsadenie hlavnej role roky zabudnutým hercom Brendanom Fraserom, ktorého dobrosrdečná povaha spôsobila absolútnu explóziu jeho popularity v internetových zákutiach.

Ľudia sú úžasní. Tento nákazlivý optimizmus je Charlieho superschopnosť. V ľuďoch vidí len dobro a prebúdza v nás empatiu. Tento osamelý učiteľ s hmotnosťou takmer tristo libier, sa snaží nájsť cestu späť k svojej dcére Ellie (Sadie Sink zo Stranger Things). Pod ťarchou vlastných tráum má ťažkosti vyrovnať sa s minulosťou, uzavrel sa vo svojom byte, rieši stresové situácie prejedaním sa, ale na pôdoryse svojho trojizbového bytu je majákom dobra pre seba a svoje okolie.

USA, 2022, 117 min, Réžia: Darren Aronofsky

 

Aj na túto akciu vám platí celoročná permanentka spojených kultúrnych centier žilinských Stanica a Nová synagóga - celý rok neobmedzených kultúrnych zážitkov máte len za 119eur (študenti, seniori, učitelia, ZŤP alebo ľudia hľadajúci si prácu so zľavou za 79eur).

Ďakujeme za podporu