Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME!

VIAC INFO

Detail akcie
SADNEME SI? Speed dating večer na Stanici, Vol. II.
Dátum Nedeľa 16. 4. 2023
Čas 18:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie

Speed dating alebo rýchle rande je formát spoznávania nových ľudí, potenciálne romantických stretnutí v pohodovej a bezpečnej atmosfére. Ako centrum kultúry a živého umenia vnímame, že osobný kontakt a prítomnosť sú dôležité a chceme ich vo vás povzbudiť. Máme skvelý priestor a budeme radi, keď bude aj váš. Tento typ večera sme po prvý krát úspešne hostili minulý mesiac, páčilo sa vám aj nám a tak pokraćujeme aj v apríli. 

Večer bude prebiehať v Staničnom bare, ktorý bude uzavretý pre túto akciu, a bude moderovaný. 

Toto vydanie bude otvorené ľuďom vo veku 28 – 45 rokov, ak ste sa však v tomto rozpätí nenašli a chceli by ste sa zúčastniť, napíšte nám, radi zorganizujeme večer v inom vekovom spektre.

Vítaní sú ľudia rôznych orientácií. Prirodzene spoznáte aj niekoho, kto nie je potencionálnym partnerom/partnerkou, a možno si sadnete len tak ľudsky. Stretnutie za jedným stolom bude trvať 4 – 5 minút a počas večera bude aj prestávka alebo dve, uvidíme podľa množstva účastníkov.

Ak máte chuť sa zúčastniť, vyplňte tento jednoduchý formulár do 13. apríla. Pomôže nám večer čo najlepšie pripraviť. Kapacita večera je obmedzená. 

Aj keď sa nižšie píše, že podujatie je vypredané, nie je to tak. Vstupné je možné uhradiť až po vyplnení formulára. 

V cene večera 10 eur je organizácia a hostenie, drink a občerstvenie. Využívame všetko, čo vieme ponúknuť -  priestor, atmosféru, bar, príjemných ľudí a dobrú organizáciu. Aj táto akcia nám pomôže prežiť v čase nesmierneho zvýšenia cien energií.  

Tešíme sa na vás!

 

Ďakujeme za podporu