Detail akcie
Squadra Sua (Cz): Happy hour
Dátum Piatok 18. 8. 2017
Čas 18:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Divadelné predstavenie na spôsob grotesky marinovanej v klauniáde, to všetko dobre prepečené za pravidelného podlievania tromi hercami, ktorí sa podľa potreby premieňajú z čašníkov na kuchárov a naopak (stačí sa prejsť z kuchyne do reštaurácie nevyspitateľnými dvermi, ktoré sa otvárajú a zatvárajú ako dobre premastené menu.) Jeden z nich si dokonca trúfne byť v ich reštaurácii hosťom.

Hosť príde do reštaurácie, sadne si za prestrený stôl, objedná si jedlo, ktoré mu kuchári pripravia a čašníci donesú. Čo by sa mohlo pokaziť na tak jednoduchom recepte v solídnej reštaurácii? Aké nečakané ingrediencie by sa mohli pripliesť do nijako zvlášť komplikovaného príbehu? A kto to nakoniec všetko zaplatí?

„Hneď sa to dozviete. Ale môžeme vám ponúknuť najskôr niečo na pitie? Stôl pre jedného, pre dvoch alebo pre celé námestie? Záchody sú vzadu, ale možno tam práve niekto je. Príďte a prevrhneme aj vaše chuťové poháriky. Odporučte nás známym. Príďte na Happy Hour do našej reštaurácie a ponúkneme vám niečo na spôsob à la All you can(‘t) eat.“

Predstavenie je vhodné pre celé rodiny, pre dospelých i deti od 6 rokov.

Námet a réžia: Squadra Sua
Hrajú: Lukáš Houdek, Robert Janč, Roman Horák
Scéna a kostýmy: Marjetka Kürner Kalous
Výroba scény: Richard Horák
Hudba: Jan Šikl
Produkcia: Squadra Sua
Dĺžka predstavenia: 50 min
Veková hranica: 6 rokov

Vstupné: 5,00 / 3,00 € (dospelí / študenti)

Ďakujeme za podporu