Detail akcie
ZRUŠENÉ | Do-it-herself: Vyrobené z vetvičiek a kmeňov stromov
Dátum Nedeľa 24. 9. 2017
Čas 10:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Septemborvá dielňa Do-it-herself je z technických príčin zrušená, ďakujeme za pochopenie. Najbližšie sa vidíme 14. októbra, témou bude šitie na stroji.

Kutilská dielňa (nielen) pre ženy.

Poznáte to – na prechádzke v lese alebo pri práci na záhrade občas nájdete peknú časť stromu. Vetvičku so zaujímavým tvarom, kmeň s krásnou kôrou, jednoducho pekný kus dreva. Je čas s tým niečo urobiť! V predošlých dielňach sme niekoľkokrát pracovali s hrubými kusmi dreva, ktoré ste premenili na pekné výrobky do interiéru alebo exteriéru – či už to bola stolička, lampa, alebo polička, no existuje veľa ďalších možností. Buďte kreatívni a príďte si popracovať s pílou, vŕtačkou, brúskou a ďalšími nástrojmi na obrábanie dreva.

A nenechajte sa zmiasť názvom, tentokrát sú vítaní aj muži. Len nech nie sú prekvapení, ak zistia, že aj dievčatá vedia pracovať s nástrojmi.

V prípade záujmu je potrebná registrácia a informácia, čo máte v úmysle urobiť. Poskytneme vám nástroje a potrebný materiál (na požiadanie). Podujatie je organizované našou holandskou kolegyňou Nienke, hlavným komunikačným jazykom bude angličtina.

Maximálna kapacita je 8 účastníčok/-kov, registrujte sa prosím emailom na nienke@stanica.sk.
Účastnícky poplatok je 10,00 €, ktorý zahŕňa obed a čaj, nezahŕňa náklady na materiál. Poplatok prosím uhraďte až potom, ako vám mailom potvrdíme registráciu.

Ďakujeme za podporu