Detail akcie
BlaBlaBar (jazyková kaviareň)
Dátum Štvrtok 29. 3. 2018
Čas 17:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Hello, ahoj alebo bonjour! Učíte sa cudzí jazyk a hľadáte príležitosť na jeho precvičenie? Alebo okrem slovenčiny plynulo ovládate aj ďalší jazyk, o ktorý sa chcete „podeliť“? V každom prípade vás pozývame na novinku v našom programe s názvom BlaBlaBar – neformálne jazykové posedenie otvorené všetkým. Využite túto výnimočnú príležitosť zlepšiť svoje jazykové schopnosti pri čaji alebo pive a spoznať nových ľudí. Podujatie organizujú naši európski dobrovoľníci, ktorí pripravia rôznorodý program, otvorený aj vašim podnetom.

Prvé stretnutie bude o vzájomnom predstavení sa a spoznaní s medzinárodnou osádkou nášho tímu (Dánsko, Holandsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko). Reč bude nielen o ich krajinách, ale aj o tej našej.

Vstup je voľný.

EN

Hello, ahoj or bonjour! Are you learning a language and looking for a chance to practice? Or maybe you are a native speaker and would enjoy sharing about your own language and culture. Whatever the case may be, we invite you to visit the first edition of BlaBlaBar. Join this friendly language café, open to everyone, for having a chat in a comfortable setting. The sessions are led by our European volunteers, who will prepare diverse programs, according to your input.

This first edition will be: meet and greet ! You will have the opportunity to discover the different nationalities of our team (Danish, Dutch, French, Hungarian, Polish), and to talk about your own country.

This is a great opportunity to try out and improve your language skills over tea or a beer and to meet new people. We can’t wait to see you!

Free entry.

Ďakujeme za podporu