Detail akcie
Naše naj z 23 krajín za 14 mesiacov - cestovateľské kino HippiePandaCouple
Dátum Nedeľa 3. 6. 2018
Čas 19:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Sme Barbara a David a rozhodli sme sa zanechať svoje sľubné kariéry doktorky a informatika, aby sme si splnili veľký sen.

V októbri 2016 sme nasadli do lietadla smerom do Japonska a domov sa vrátili v decembri 2017 z Antarktídy. Za dlhých 14 mesiacov sme prešli 23 krajín. To naše NAJ v podobe fotiek a videí vám ukážeme a porozprávame na Stanici.

Prezradíme, komu sme sa museli klaňať v Severnej Kórei. Ukážeme vám, ako sa chytajú pirane v Amazonke. Spočítame, koľko defektov sme dostali na skútri, keď sme šli skratkou cez filipínsku džungľu. Porozprávame, ako chutí tradičná medicína v preplnenom vlaku v Číne a podelíme sa s vami o pocit, ktorý sme mali, keď sme cestovali autobusom v Kolumbii s podozrivými balíčkami ukrytými pod podlahou.

Avšak nebude to len o našich cestovateľských zážitkoch. Povieme Vám, čo všetko sme museli podstúpiť predtým, než sme sa vydali na takúto cestu. Odporučíme ako znížiť náklady na cestovanie a aké očkovanie je dôležité si zvoliť. Takisto vám odhalíme aj to, ako nás samotné cestovanie zmenilo a s čím všetkým sme sa na ceste museli potýkať. Veru nemali sme len slnečné dni.

Tešíme sa na Vás všetkých.

Ďalšie informácie o nás nájdete na:
facebook.com/hippiepandacouple
instagram.com/hippiepanda_couple/
youtube.com/c/HippiePandaCouple/

Ďakujeme za podporu