Detail akcie
BlaBlaBar #2 (jazyková kaviareň / language café)
Dátum Sobota 5. 5. 2018
Čas 12:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Pokračovanie neformálnej jazykovej kaviarne, ktorú organizujú naši európski dobrovoľníci. Tentokrát vás pozývame na medzinárodný obed v záhrade, v uvoľnenej a družnej atmosfére. Hodovať budeme na francúzsky spôsob – necháme si dostatok času na ochutnávanie a rozprávanie o dobrom jedle. Bude to dobrá príležitosť objaviť zahraničné špecality a precvičiť cudzie jazyky (anglický, poľský, francúzsky, holandský, nemecký, španielsky…). Ak chcete prispieť do debaty svojou rodnou rečou, dajte nám vedieť. V prípade akýchkoľvek otázok píšte na dobrovolnici@stanica.sk.

Vstup je voľný, no budeme radi, ak prinesiete tradičné jedlo zo svojej krajiny alebo domácu špecialitu.

EN

Our European volunteers are happy to welcome you to the 2nd edition of BlaBlaBar: our new and informal language café. This time, we invite you to join us for an international lunch in Stanica’s garden, in a relaxed and convivial atmosphere. Let’s do it french way: spend a long time around the table, to share and mainly talk about good food. It will be a nice opportunity to discover different countries’ specialities while practicing languages (English, Polish, French, Dutch, German, Spanish,...). If you are a native speaker and want to share your mother tongue, let us know ! For any other questions or special requests contact us at dobrovolnici@stanica.sk.

No entrance fee, however all participants are asked to bring a traditional dish from their country, or a family speciality.

Ďakujeme za podporu