Detail akcie
Malý blší trh
Dátum Sobota 16. 6. 2018
Čas 10:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Dlhoočakávané druhé vydanie nášho „blšáku“ je tu. Máte doma nepotrebné ale funkčné veci? Nábytok, riady, spotrebiče, športové potreby, zberateľské skvosty, oblečenie, obuv, knihy či umenie…? Máte možnosť posunúť ich ďalej. Alebo len prísť a nájsť niečo, čo už dlho hľadáte. Veci môžete predávať, vymieňať či rozdávať. Občerstvenie nebude chýbať. Otvorené bude od 10.00 do 15.00 a vstup je voľný.

Registrácie predajcov sú uzavreté.

Poplatok pre predávajúcich je 5 eur a za to od nás dostanete stôl - predajné miesto. Viac info emailom na malytrh@stanica.sk.

Súčasťou Malého blšieho trhu bude aj akcia SWAP - výmena oblečenia, kabeliek, topánok a doplnkov – kúskov, ktoré sú vo vašich šatníkoch, ale už vám nerobia radosť, nebavia vás alebo ste ich nemali viac ako rok na sebe a chcete sa ich zbaviť. Vytriedené veci môžete priniesť na výmenu a za odmenu si môžete odniesť čokoľvek, čo nájdete a čo sa Vám zapáči – zadarmo. Vymieňané veci musia byť kvalitné, nepoškodené a čisté, nejde o žiadnu výpredajovú burzu, dávate veci, ktoré by ste venovali rodine, či priateľom. Veci prijímame priebežne počas akcie, ideálne pol hodiny pred začiatkom. Množstvo vecí ktoré môžete priniesť na výmenu je limitované na 2 tašky. Veci, ktoré si nenájdu nového majiteľa, poputujú na dobročinné účely – organizáciu / charitu upresníme tesne pred akciou. SWAP organizuje iniciatíva Enjoy Life, viac info vám dá Petra Tichá, tel. 0908473802, email: petra.ticha@gmail.com.


Ďakujeme za podporu