Detail akcie
BlaBlaBar #4: Radio Edition (jazyková kaviareň)
Dátum Štvrtok 6. 9. 2018
Čas 19:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Prázdniny sú za nami a BlaBlaBar je späť! Veríme, že ste mali počas leta dosť príležitostí hovoriť rôznymi jazykmi na výletoch a dovolenkách. Aj keď je pomaly čas vrátiť sa do pracovného alebo školského rytmu, formálne vzdelávanie nás ešte stále neláka. Najskôr sa rozlúčime s letom a ešte raz sa stretneme vonku, v parku pod Rondlom.

Septembrové vydanie neformálnej jazykovej kaviarne BlaBlaBar sa bude niesť v rytme hudby. Latino, národné hymny alebo zaľúbené letné serenády – každá krajina má svoju špecifickú hudbu a my si precvičíme jazyky tentoraz prostredníctvom hudobných textov. Nalaďte sa na hudobnú vlnu a pridajte sa – precvičíte si cudzie jazyky a spoznáte nových ľudí. Ak chcete ostatným pomáhať so svojím rodným jazykom, ohláste sa nám vopred. Odpovede na vaše otázky a podrobnejšie informácie vám poskytneme na dobrovolnici@stanica.sk.

EN

Ahojte!

Holiday is over so BlaBlaBar is back! We hope you all had the chance to practice some foreign language during your holiday trip. It’s time to go back to school or work, but just like the previous edition, we are not interested by formal learning. So first, let’s say goodbye to summer with a last evening outside, and have fun together.

This new edition of Blablabar will groove on the rhythm of music! Latino songs, national anthem and summer love serenades, every country has its specific music, and we will start again practicing languages through lyrics! Tune in to improve or learn a new languages and meet new people. If you want to help others with your native language, please let us know in advance. For any other questions or special requests contact us at dobrovolnici@stanica.sk.

Ďakujeme za podporu