Detail akcie
Modré hory, Hurricane Party (US)
Dátum Štvrtok 20. 6. 2019
Čas 20:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Modré hory opäť na Stanici. A prinesú si aj hosťa. A znova z Ameriky. Bleubird má nový projekt s pesničkárom RickoLusom - Hurricane Party.

RickoLus a Bleubird. Ten prvý je pesničkár, ten druhý je reper, ktorého môžeš poznať aj zo spolupráce s Modrými horami. Ten prvý hrá na gitaru a klavír a spieva chytlavé melódie, ten druhý repuje bláznivé riadky z Floridy. A stretávajú sa v projekte Hurricane Party a obaja jednohlasne tvrdia, že už ich dlho nič tak nebavilo. RickoLusove vokálne linky strieda Bluebirdov rap, to bude hurikán, to bude párty. Hurricane Party!

Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z koncertovania. Motto „nudnejší jak život“ vymenili za „o všetkom a o ničom rap“, ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik.  

Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety a cez tie nádychy a výdychy, začnú vypadávať vety. Poď sa aj ty nájsť v tom beate s Luxus clanom. Čau ty tam!

A v jeden večer na tom istom pódiu Bleubird a Modráky nemôže značiť nič iné ako to, že si budete môcť vypočuť skladbu ILM v plnej zostave.

Vstupné v predpredaji: 8,00 / 6,00 € (plné / zľavnené)
Na mieste: 9,00 / 7,00 €

Ďakujeme za podporu