Detail akcie
Hudobné sympózium s La školou (8. - 12. 7.)
Dátum Pondelok 8. 7. 2019
do Piatok 12. 7. 2019
Čas 08:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Hudobno-divadelné sympózium pre deti od 7 rokov.

La škola je hudobná škola autorskej tvorby a improvizácie pre deti od najnižšieho veku. Či už vaše deti vedia alebo nevedia, alebo si len myslíte, že nevedia hrať a spievať, pozývame ich do La školy k vytváraniu spoločného hudobného obrazu, ktorý môžeme po piatich dňoch zakončiť verejným koncertom.

Sympózium bude trvať od pondelka do piatku, každý deň od 8.00 do 15.30. Deťom sa budú venovať lektori z pražskej La školy Petra Strá a Tomáš Fingerland. Počas dňa budú deti v rámci troch hudobných obrazov postupne objavovať základy hudobnej teórie, skladať vlastnú hudbu, improvizovať, interpretovať autorské piesne La školy. Prostredníctvom hudby budú môcť vyjadrovať svoje pocity a nálady a tiež si vyskúšať rôzne hudobné nástroje.

Sympózium zakončíme verejným koncertom v piatok 12. 7. o 15.15, kde sa k deťom môžu pridať aj „hrajúci“ rodičia či kamaráti.

V prestávkach medzi jednotlivými obrazmi sa deti budú môcť v areáli Stanice športovo alebo inak pohybovo vyhrať. Budeme mať pre ne pripravené aktivity podľa ich preferencií. Postarané bude o stravu aj pitný režim.

Ak deti hrajú na hudobný nástroj, nech si ho prinesú. Ak nehrajú a majú nejaký doma, tiež ho môžu priniesť.

Miesto pre svoje deti si môžete rezervovať mailom na maria@stanica.sk.

www.laskola.cz

Ďakujeme za podporu