Detail akcie
Cestovateľský festival Cestou necestou
Dátum Piatok 11. 10. 2019
Čas 18:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Prežijeme 9 mesiacov v dodávke a hrou na gitare pocestujeme od Aljašky po Mexiko. S Milom Daníškom sa prejdeme 170 km cez najkrajšie výhľady okolo Mt. Blancu a čaká nás aj ďalšia šialená jazda Miša Tlelku na Pamír.

18.00 Milo Daníšek: Tour du Mont Blanc
Jeden z najkrajších európskych trailov, 170 km dlhý turistický chodník okolo masívu Mont Blanc, nádherné výhľady na najvyšší vrchol Európy zo všetkých jeho strán. 10 dní peši cez prekrásnu alpskú prírodu Švajčiarska, Francúzska a Talianska.

19.10 - 19.20 prestávka

19.20 Radovan Hanko: Dobrodružstvo začína tam, kde končí komfortná zóna
Práca ITčkára na Slovensku ma prestala baviť, tak som dal výpoveď a odišiel do kanadského Vancouveru bez akéhokoľvek plánu alebo zázemia. Po dvoch mesiacoch manuálnych prác som sa začal živiť ako busker (street performer) na Granville Islande vo Vancouveri. Chcel som cestovať, tak som kúpil dodávku, prestaval ju na Camper Van a prežil v nej ďalších 9 mesiacov. Precestoval som celé západné pobrežie od Aljašky až po Mexiko. Na cestách s gitarou som písal piesne, ktoré momentálne nahrávam na album v Bratislave, niektoré si aj zahráme.

20.20 - 20.35 prestávka

20.35 Michal Tlelka: Uzbekistan a Tadžikistan
Zaži skutočné priateľstvo. Tento nápis nás vítal na tadžických hraniciach. Je to len fráza alebo fakt? Sú tu ľudia naozaj takí priateľskí? Príďte sa presvedčiť o tom, prečo mi práve táto časť sveta prirástla neuveriteľne k srdcu a prečo to bol jeden z top výletov, aké som na svete zažil. Bude to dobrodušnejšie, ako si viete predstaviť.

Podujatie je vypredané, ďakujeme za záujem a pochopenie.

Vstupné:
- 6 € predpredaj
- 7 € na mieste
- 5 € na mieste na poslednú prezentáciu

Predpredaj: https://tinyurl.com/y6b6g7xn

Ďakujeme za podporu