Detail akcie
Zrní / ZRUŠENÉ
Dátum Piatok 13. 3. 2020
Čas 20:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Podujatie je z preventívnych dôvodov zrušené. Ak ste si už kúpili vstupenky, vstupné vám samozrejme vrátime - ak ste si ich kúpili online, peniaze vám v priebehu pár dní prídu naspäť automaticky od nášho providera Tootoot. Ak ste si lístky kúpili osobne na bare alebo v kníhkupectve Artforum, príďte ich vrátiť osobne.

S talentom na melódie, miešaním moderného zvuku, súčasnej elektroniky a pesničkárskej poetiky sú Zrní ikonou novátorstva a hľadačstva na českej alternatívnej scéne. Na koncerte predstavia predovšetkým skladby z nového albumu Nebeský klid, ktorý vychádza začiatkom marca.

Užite si párty!
Čaká nás spolu búrka pripomínajúca koncert alebo tiež koncert pripomínajúci búrku. 
Hráme hudbu, niekedy alternatívne pomalú, niekedy totálne popovo skákavú, hráme pesničky už devätnásť rokov, štyria Honzovia a jeden Ondřej.
Medzitým sme vypravili Hrdinu počítačovej hry do sveta, Nasledovali kojota, zložili Soundtrack ku koncu sveta, odštartovali Jiskřící, aby sme tento rok našli Nebeský klid plný úderov besniacej energie. Besnite s nami! V tento dátum, v tento čas, na tomto mieste. V tejto chvíli. 
Tak nestojte, nemlčte, neprestávajte, kričte a neváhajte.  Tento koncert sa už nikdy nebude opakovať.


Vstupné v predpredaji: 10,00 / 8,00 € (plné / zľavnené)
Na mieste: 12,00 / 10,00 €

Ďakujeme za podporu