Detail akcie
Bert & Friends / ZRUŠENÉ
Dátum Štvrtok 2. 4. 2020
Čas 20:00
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Podujatie je z preventívnych dôvodov zrušené. Ak ste si už kúpili vstupenky, vstupné vám samozrejme vrátime - ak ste si ich kúpili online, peniaze vám v priebehu pár dní prídu naspäť automaticky od nášho providera Tootoot. Ak ste si lístky kúpili osobne na bare alebo v kníhkupectve Artforum, príďte ich vrátiť osobne.

Jeden z najoriginálnejších zjavov na českej hudobnej scéne sa chystá zlomiť vaše srdcia. Fenomén Bert & Friends je skvelým dôkazom toho, že najlepším receptom na úspech je raziť vlastnú cestu.

Nákazlivý mix soft-rocku, osemdesiatkového popu a psychedélie zaistil kapele v Čechách pozíciu jedného z najväčších objavov posledných rokov. Videoklip k piesni Plody moří sa stal v lete 2017 virálnym hitom, rovnako neskôr zabodovali aj single Lupanárium a Lambaláda. Na čele projektu stojí Albert Romanutti, ktorého autorský rukopis nezaprie vyštudovaného skladateľa, ale tiež niekoho, kdo chce robiť veci inak a po novom. Sami svoju hudbu popisujú ako „space altruistic progressive psychedelic melodic jazz rock band“, čo len potvrdzuje, akí sú nezaraditeľní. Koncert, ktorý by bola škoda premeškať.


Vstupné v predpredaji: 6,00 / 5,00 € (plné / zľavnené)
Na mieste: 7,00 / 6,00 €

Ďakujeme za podporu