Detail akcie
Srdcová kráľovná / ZRUŠENÉ
Počet termínov : 2
Miesto Stanica Žilina-Záriečie
Podujatie je z preventívnych dôvodov zrušené. Ak ste si už kúpili vstupenky, vstupné vám samozrejme vrátime - ak ste si ich kúpili online, peniaze vám v priebehu pár dní prídu naspäť automaticky od nášho providera Tootoot. Ak ste si lístky kúpili osobne na bare alebo v kníhkupectve Artforum, príďte ich vrátiť osobne.

Inak je Stanica aj s barom otvorená normálne - v pracovných dňoch od 10.00 do 22.00, cez víkend 12.00 - 22.00. Aj vlaky chodia, aj ste vítaní a kúpou drinku podporíte našu ohrozenú ekonomiku - prosíme ale o dôsledné dodržiavanie hygieny, umývanie rúk a vyhýbanie sa fyzickému kontaktu. Rovnako vás prosíme nechodiť, ak máte zdravotné problémy spájané s vírusom (teplota, kašeľ) alebo ak ste prišli do kontaktu s vírusom v rámci vašich vzťahov či cestovateľských zážitkov. Ďakujeme za pochopenie.

Premietame v utorok 10. 3. o 17.00 a 20.00.

Úspešná právnička Anna žije v krásnom modernom dome s dvomi dcérami a manželom Petrom. Jej perfektný život ohrozí až príchod Petrovho problematického násťročného syna z predošlého vzťahu, s ktorým Anna nadviaže intímne puto. To, čo sa zdalo byť len jemným flirtom, sa rýchlo premení v znepokojivý príbeh sily, zrady a zodpovednosti s ničivými následkami… Film prináša kontroverznú tému vzťahu staršej ženy a mladého chlapca, v hlavnej ženskej úlohe so známou dánskou herečkou Trine Dyrholm.

Srdcová kráľovná (Dronningen) – May el-Toukhy / DK / 2019 / 127 min / české titulky

scenár: May el-Toukhy, Maren Louise Käehne
kamera: Jasper J. Spanning
strih: Rasmus Stensgaard Madse
hrajú: Trine Dyrholm, Gustav Lindh, Magnus Krepper

Vstupné: 4,00 / 3,00 € (plné / zľavnené)

Ďakujeme za podporu