Adresa a kontakt

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3/2844
Žilina
010 01
Slovakia

tel. kancelária: 0948 344 606

všeobecný email: info@stanica.sk

Svoje emaily smerujte radšej konkrétnym osobám prosím, zoznam nájdete nižšie

Fakturačné údaje

Truc sphérique, o.z.
Závodská cesta 3/2844
Žilina
010 01
Slovakia
IČO: 36143693
DIČ: 2021467096

nie sme platcami DPH

číslo účtu: SK75 1100 0000 0026 2881 6039
SWIFT: TATRSKBX

Otváracie hodiny

pondelok    10:00 - 22:00
utorok    10:00 - 22:00
streda    10:00 - 22:00
štvrtok    10:00 - 22:00
piatok    10:00 - 22:00
sobota    12:00 - 22:00
nedeľa    12:00 - 22:00

počas večerných akcií, max. do 04:00

Ľudia

Riaditeľstvo, prevádzka a ekonomika

Marek Adamov   marek@stanica.sk   0907 137 145   riaditeľ, networking, projekty, fundraising
Róbert Blaško   robo@stanica.sk   0907 425 221   projektový manager, fundraising
Zuzana Manišová   zuza@stanica.sk   0905 354 339   prevádzka a ekonomika
Braňo Prieložný   branecko@stanica.sk   0902 237 667   prevádzka baru  


Program (ponuky do programu mailujte na program@stanica.sk)

Peter Hapčo   peter@stanica.sk   0908 491 222   hudba, PR/médiá
Martin Krištof   martin@stanica.sk   0908 938 339   film a divadlo, Kinobus
Barbora Uríková   barbora@stanica.sk   0902 152 109   divadlo, rezidencie VARP-Performing arts
Hana Hudcovičová Lukšů   hanka@stanica.sk   0907 178 756   programy pre deti a rodiny, programy pre školy
Martu Hlavajová   martu@stanica.sk   0949 354 582   detské ateliéry a vzdelávacie aktivity
Nienke Voorintholt   nienke@stanica.sk   0944 402 899   EDS dobrovoľníci, komunitné projekty
Dušan Dobiaš   dusan@stanica.sk   0908 186 140   dobrovoľníci EDS, vzdelávacie aktivity, rôzne
Ján Gašparovič   plusminusnula@gmail.com   0905 365 149   program a prevádzka Galérie Plusmínusnula
Zlatka Borůvková   zlatka@stanica.sk   0949 167 036   Galéria Plusmínusnula
Mária Eliášová   malytrh@stanica.sk   0907 175 525   Malý trh
Kamil Mihalov   kamil@stanica.sk   0905 854 759   Vážna hudba nevážne


Technika

Andrej Hlinka   andrej@stanica.sk   0949 704 694   zvuková a divadelná technika
Ints Plavnieks   inc@stanica.sk   0944 167 466   svetelná a divadelná technika, prenájom divadelnej techniky
Daniel Kozlík   dano@stanica.sk   0915 210 835   svetelná a divadelná technika, web


Grafické a fotografické služby

Peter Dlhopolček   pyppo@stanica.sk   0908 904 154   grafický dizajn, streetart a graffiti
Natália Zajačiková   natalia@stanica.sk   fotografia
Grafický ateliér Uutěrky   mjk@cmail.cz   0949 849 378   grafika, sieťotlač, kníhväzba


Aktuálni zahraniční dobrovoľníci programu Európska dobrovoľnícka služba a stážisti

Maria Dubova (UA)   maria@stanica.sk   0949 855 572   marketing
Kathrine Thude (DK)   kathrine@stanica.sk   0949 269 950   foto-dokumentácia
Lucas Verheij (NL)   lucas@stanica.sk   0949 217 152   technika
Eva Sýkorová (CZ)   eva@stanica.sk   0949 314 683   produkcia
Agathe de Montmorillon (FR)   agathe@stanica.sk   0944 686 862   Recykel
Elias Rössel (DK)   elias@stanica.sk   0944 698 960   technika
Anna Stokłosa (PL)   anna@stanica.sk   0048784047434   galéria