Detail akcie

Permanentka na celý rok - Stanica & Nová synagóga 2023

Dátum

sobota 30.12.2023

Čas

13:00

Miesto

Stanica Žilina-Záriečie

Máme radi našich pravidelných divákov a chceme ich opäť odmeniť. Aj na ďalší celý rok 2023 môžete mať spojené kultúrne centrá žilinské – Stanicu Žilina-Záriečie aj Novú synagógu a všetko, čo sa v nich udeje – na jednom lístku. 

Celoročná permanentka za menej ako 10eur na mesiac vám zabezpečí voľný vstup na viac dve-tri stovky akcií – platí na všetky podujatia okrem workshopov, festivalov Kiosk a Fest Anča či pár podujatí, ktorých nie sme organizátorom..

Cenu sme kvôli rastúcim energiám nútení zdvihnúť na 119eur / 79eur. Zľavnená suma je pre študentov, seniorov, učiteľov, rodičov na materskej, ZŤP, … 

Permanentka platí pre 1 osobu a je neprenosná. Po jej zakúpení dostanete od nás promokód, s ktorým si môžete na stránkach www.stanica.sk a www.novasynagoga.sk sami vytvoriť voľný lístok na ktorúkoľvek akciu. V Novej synagóge platí permanentka aj na neobmedzený vstup na výstavy v režime 1+1 – môžete so sebou zobrať ešte jedného hosťa. 

Ak ju chcete niekomu darovať, dodáme vám ju v darčekovom balení, stačí napísať na info@stanica.sk alebo zavolať 0907137145. Aj akékoľvek iné otázky máte, píšte a volajte.

Prajeme celý rok plný kultúrneho života!