Detail akcie

SADNEME SI? Speed dating večer na Stanici, Vol. II.

Dátum

nedeľa 16.04.2023

Čas

18:00

Miesto

Stanica Žilina-Záriečie

Speed dating alebo rýchle rande je formát spoznávania nových ľudí, potenciálne romantických stretnutí v pohodovej a bezpečnej atmosfére. Ako centrum kultúry a živého umenia vnímame, že osobný kontakt a prítomnosť sú dôležité a chceme ich vo vás povzbudiť. Máme skvelý priestor a budeme radi, keď bude aj váš. Tento typ večera sme po prvý krát úspešne hostili minulý mesiac, páčilo sa vám aj nám a tak pokraćujeme aj v apríli. 

Večer bude prebiehať v Staničnom bare, ktorý bude uzavretý pre túto akciu, a bude moderovaný. 

Toto vydanie bude otvorené ľuďom vo veku 28 – 45 rokov, ak ste sa však v tomto rozpätí nenašli a chceli by ste sa zúčastniť, napíšte nám, prísť môžete aj tak. Alebo ak bude záujem, radi zorganizujeme večer v inom vekovom spektre.

Vítaní sú ľudia rôznych orientácií. Prirodzene spoznáte aj niekoho, kto nie je potencionálnym partnerom/partnerkou, a možno si sadnete len tak ľudsky. Stretnutie za jedným stolom bude trvať 4 – 5 minút a počas večera bude aj prestávka alebo dve, uvidíme podľa množstva účastníkov.

Ak máte chuť sa zúčastniť, vyplňte tento jednoduchý formulár do 13. apríla. Pomôže nám večer čo najlepšie pripraviť. Kapacita večera je obmedzená. 

NIE JE VYPREDANÉ, nenechajte sa zmiasť.

Vstupné je možné uhradiť až po vyplnení formulára. 

V cene večera 10 eur je organizácia a hostenie, drink a občerstvenie. Využívame všetko, čo vieme ponúknuť –  priestor, atmosféru, bar, príjemných ľudí a dobrú organizáciu. Aj táto akcia nám pomôže prežiť v čase nesmierneho zvýšenia cien energií.  

Tešíme sa na vás!