Adresa a kontakt

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3/2844
Žilina
010 01
Slovakia

všeobecný email: info@stanica.sk

Svoje emaily smerujte radšej konkrétnym osobám prosím, zoznam nájdete nižšie

Fakturačné údaje

Truc sphérique, o.z.
Závodská cesta 3/2844
010 01 Žilina
Slovenská republika
IČO: 36143693
DIČ: 2021467096
IČ DPH: SK2021467096 (subjekt nie je platiteľ DPH, ale osoba registrovaná pre daň podľa §7a)

číslo účtu: SK75 1100 0000 0026 2881 6039
SWIFT: TATRSKBX

Otváracie hodiny / Café-bar a záhrada

pondelok     12.00 - 22.00
utorok     12.00 - 22.00
streda     12.00 - 22.00
štvrtok     12.00 - 22.00
piatok     12.00 - 22.00
sobota     12.00 - 22.00
nedeľa     12.00 - 22.00

Počas večerných predstavení, koncertov, festivalov a ďalších akcií sme otvorení aj dlhšie. 

Od 6. 9. 2021 sme otvorení len pre návštevníkov očkovaných proti koronavírusu. Ďakujeme, že ste zodpovední, vďaka vám prežije aj kultúrny život. 

Stanica

Program - ponuky do programu mailujte na program@stanica.sk.

Informácie radi poskytneme emailom na info@stanica.sk, aj o priestore na vašu súkromnú či verejnú akciu.

Vstupenky - ak vám neprišla vstupenka kúpená online cez náš web, píšte na support@tootoot.fm, iné otázky na info@stanica.sk.

Malý trh - ak chcete predávať, píšte na malytrh@stanica.sk.

Ľudia

Programový tím

Barbora Jombíková  bashka@stanica.sk  0904 485 142 divadelný a tanečný program, rezidencie, KioSK
Nienke Voorintholt   nienke@stanica.sk  0949 424 997 EDS dobrovoľníci, komunitné projekty, Do-it-herself 
Kamil Mihalov kamilmihalov@gmail.com 0905 854 759 hudobný program
Mária Eliášová  maria@stanica.sk  0907 175 525 programy pre deti, rodiny, školy, Malý trh
Simona Gottierová simona@novasynagoga.sk      0918 104 294        vzdelávacie programy pre škoy
Hana Hudcovičová Lukšů       hanka@stanica.sk 0907 178 756  detské výtvarné ateliéry a vzdelávacie projekty pre deti
Karolína Bašteková   karolina@stanica.sk 0903 030 701 keramika a výtvarné ateliéry
Martin Krištof  martin@stanica.sk    0908 938 339 filmový program, KioSK festival

Rovnakých ľudí nájdete aj v Novej synagóge, kde robia tiež program - www.novasynagoga.sk/kontakt.


Technika

Ints Plavnieks   inc@stanica.sk   0944 167 466   svetelná a divadelná technika, prenájom divadelnej techniky
Andrej Hinka   andrej@stanica.sk   0949 704 694   zvuková a divadelná technika
David Cartwright    david@stanica.sk   +44 7465 964243  svetelná a divadelná technika


Prevádzka a ekonomika


Róbert Blaško   robo@stanica.sk   0907 425 221   fundraising, ekonomika
Martina Závodská   mata@stanica.sk   0911 544 596   ekonomika a administrácia
Marek Adamov   marek@stanica.sk   0907 137 145   riaditeľ, komunikácia a spolupráca
Petra Čechová barbara@stanica.sk   0918 522 779   kaviareň- bar
Barbara Gabková   barbara@stanica.sk   0910 604 090   kaviareň- bar  


Grafické a fotografické služby

Peter Dlhopolček   atelier@profigrafik.sk   0908 904 154   grafický dizajn
Martin Krkošek   mjk@cmail.sk   +420 730 554 551   Grafický ateliér Uutěrky


Aktuálni zahraniční dobrovoľníci programu Európska dobrovoľnícka služba a stážisti

Liah Escroignard (FR)     liah@stanica.sk  +421 944060339    komunitná práca
Laura Bouflet  (FR) laura@stanica.sk   +33 686401469fotodokumentácia
Luna Mafo (ES / BR) luna@stanica.sk  +421 944205493 foto a videodokumentácia
Rubi Jansen (UK)         rubi@stanica.sk +421 944210553technická produkcia
 

Výročné správy a agenda GDPR

www.stanica.sk/dokumenty

Ďakujeme za podporu