Adresa a kontakt

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3/2844
Žilina
010 01
Slovakia

tel. kancelária: 0948 344 606

všeobecný email: info@stanica.sk

Svoje emaily smerujte radšej konkrétnym osobám prosím, zoznam nájdete nižšie

Fakturačné údaje

Truc sphérique, o.z.
Závodská cesta 3/2844
010 01 Žilina
Slovenská republika
IČO: 36143693
DIČ: 2021467096
IČ DPH: SK2021467096 (subjekt nie je platiteľ DPH, ale osoba registrovaná pre daň podľa §7a)

číslo účtu: SK75 1100 0000 0026 2881 6039
SWIFT: TATRSKBX

Otváracie hodiny

pondelok    10:00 - 22:00
utorok    10:00 - 22:00
streda    10:00 - 22:00
štvrtok    10:00 - 22:00
piatok    10:00 - 22:00
sobota    12:00 - 22:00
nedeľa    12:00 - 22:00

počas večerných akcií, max. do 04:00

Stanica

Program - ponuky do programu mailujte na program@stanica.sk

Informácie radi poskytneme emailom na info@stanica.sk, aj o priestore na vašu súkromnú či verejnú akciu

Ak sa k nám chcete pridať ako dobrovoľník, napíšte na dobrovolnici@stanica.sk

Vstupenky - ak vám neprišla vstupenka kúpená online cez náš web, píšte na support@tootoot.co, iné otázky na rezervacie@stanica.sk

Malý trh - ak chcete predávať, píšte na malytrh@stanica.sk

Ľudia

Programový tím

Peter Hapčo   peter@stanica.sk   0908 491 222   PR/médiá, hudba, cestovateľské kino
Martin Krištof   martin@stanica.sk   0908 938 339   film a divadlo, Kinobus, KioSK, Recykel
Barbora Uríková   barbora@stanica.sk   0902 152 109   divadlo, rezidencie, KioSK, VARP-Performing arts
Mária Eliášová   maria@stanica.sk   0907 175 525   programy pre deti, rodiny, školy, Malý trh
Juraj Gábor   gabor.juro@gmail.sk   0905 103 530   detské dielne a výtvarné ateliéry
Nienke Voorintholt   nienke@stanica.sk   0944 402 899   EDS dobrovoľníci, komunitné projekty, Do-it-herself
Hana Hudcovičová Lukšů   hanka@stanica.sk   0907 178 756   vzdelávacie projekty pre deti

Kontakty na našich kolegov z Novej synagógy a galérie Plusmínusnula nájdete na www.novasynagoga.sk/kontakt

Ďalšie naše projekty a aktivity nájdete na www.novasynagoga.sk, www.plusminusnula.sk, www.kioskfestival.sk, www.kinobus.sk

Technika

Ints Plavnieks   inc@stanica.sk   0944 167 466   svetelná a divadelná technika, prenájom divadelnej techniky
Andrej Hinka   andrej@stanica.sk   0949 704 694   zvuková a divadelná technika
Tomáš Balás   tomas@stanica.sk   0949 222 473technika


Prevádzka a ekonomika


Róbert Blaško   robo@stanica.sk   0907 425 221   projektový manažment, fundraising, ekonomika
Martina Závodská   mata@stanica.sk   0911 544 596   ekonomika a administrácia
Marek Adamov   marek@stanica.sk   0907 137 145   projekty, fundraising, spolupráca
Simonka Grinčová   simonka@stanica.sk   0902 711 900   kaviareň/bar
Barbara Gabková   barbara@stanica.sk   0910 604 090   kaviareň/bar  


Grafické a fotografické služby

Peter Dlhopolček   atelier@profigrafik.sk   0908 904 154   grafický dizajn
Martin Krkošek   mjk@cmail.sk   +420 730 554 551   sieťotlač, kníhväzba, Grafický ateliér Uutěrky


Aktuálni zahraniční dobrovoľníci programu Európska dobrovoľnícka služba a stážisti

Agathe de Montmorillon (FR)   agathe@stanica.sk   0944 686 862   Recykel
Elias Rössel (DK)   elias@stanica.sk   00 45 22 26 81 60technika
Anna Stokłosa (PL)   anna@stanica.sk   0048784047434   galéria
Orši Varga (HU)   orsi@stanica.sk   0949 269 950   fotografia
Sarah Massardier (FR)   sarah@stanica.sk   0949 217 152   fotografia

Ďakujeme za podporu