Adresa a kontakt

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3/2844
Žilina
010 01
Slovakia

tel. kancelária: 0948 344 606

všeobecný email: info@stanica.sk

Svoje emaily smerujte radšej konkrétnym osobám prosím, zoznam nájdete nižšie

Fakturačné údaje

Truc sphérique, o.z.
Závodská cesta 3/2844
010 01 Žilina
Slovenská republika
IČO: 36143693
DIČ: 2021467096
IČ DPH: SK2021467096 (subjekt nie je platiteľ DPH, ale osoba registrovaná pre daň podľa §7a)

číslo účtu: SK75 1100 0000 0026 2881 6039
SWIFT: TATRSKBX

Otváracie hodiny

pondelok    10:00 - 22:00
utorok    10:00 - 22:00
streda    10:00 - 22:00
štvrtok    10:00 - 22:00
piatok    10:00 - 22:00
sobota    12:00 - 22:00
nedeľa    12:00 - 22:00

počas večerných akcií, max. do 04:00

Stanica

Program - ponuky do programu mailujte na program@stanica.sk

Informácie radi poskytneme emailom na info@stanica.sk, aj o priestore na vašu súkromnú či verejnú akciu

Ak sa k nám chcete pridať ako dobrovoľník, napíšte na dobrovolnici@stanica.sk

Vstupenky - ak vám neprišla vstupenka kúpená online cez náš web, píšte na support@tootoot.co, iné otázky na rezervacie@stanica.sk

Malý trh - ak chcete predávať, píšte na malytrh@stanica.sk

Ľudia

Programový tím

Peter Hapčo   peter@stanica.sk   0908 491 222   PR/médiá, hudba, cestovateľské kino
Martin Krištof   martin@stanica.sk   0908 938 339   film a divadlo, Kinobus, KioSK, Recykel
Barbora Uríková   barbora@stanica.sk   0902 152 109   divadlo, rezidencie, KioSK, VARP-Performing arts
Bashka Jombíková  bashka@stanica.sk   0904 485 142   produkcia tanec a divadlo, KioSK
Mária Eliášová   maria@stanica.sk   0907 175 525   programy pre deti, rodiny, školy, Malý trh
Juraj Gábor   gabor.juro@gmail.sk   0905 103 530   detské dielne a výtvarné ateliéry
Nienke Voorintholt   nienke@stanica.sk   0949 424 997   EDS dobrovoľníci, komunitné projekty, Do-it-herself
Hana Hudcovičová Lukšů   hanka@stanica.sk   0907 178 756   vzdelávacie projekty pre deti
Daša Klapitovádasa.keramika@gmail.com  0918 215 75š   Keramika

Kontakty na našich kolegov z Novej synagógy a galérie Plusmínusnula nájdete na www.novasynagoga.sk/kontakt

Ďalšie naše projekty a aktivity nájdete na www.novasynagoga.sk, www.plusminusnula.sk, www.kioskfestival.sk, www.kinobus.sk

Technika

Ints Plavnieks   inc@stanica.sk   0944 167 466   svetelná a divadelná technika, prenájom divadelnej techniky
Andrej Hinka   andrej@stanica.sk   0949 704 694   zvuková a divadelná technika
Elias Rössel    elias@stanica.sk  +45 2226 8160svetelná technika


Prevádzka a ekonomika


Róbert Blaško   robo@stanica.sk   0907 425 221   projektový manažment, fundraising, ekonomika
Martina Závodská   mata@stanica.sk   0911 544 596   ekonomika a administrácia
Marek Adamov   marek@stanica.sk   0907 137 145   projekty, fundraising, spolupráca
Simonka Grinčová   simonka@stanica.sk   0902 711 900   kaviareň/bar
Barbara Gabková   barbara@stanica.sk   0910 604 090   kaviareň/bar  


Grafické a fotografické služby

Peter Dlhopolček   atelier@profigrafik.sk   0908 904 154   grafický dizajn
Martin Krkošek   mjk@cmail.sk   +420 730 554 551   sieťotlač, kníhväzba, Grafický ateliér Uutěrky


Aktuálni zahraniční dobrovoľníci programu Európska dobrovoľnícka služba a stážisti

Valentin Corad (FR)   valentin@stanica.sk   0033 643 110 547 Recykel
Mariska Bosker (NL)   mariska@stanica.sk   0950 290 387 technika
Gosia Cwiech (NI/ PL)   gosia@novasynagoga.sk   0950 235 477 Nová synagóga a fotografia
Maria João Costa (PT) mariajoao@stanica.sk   00351 912 553 445  fotografia
Lidia Almeida (BR/ PT)   lidia@stanica.sk   00351 936 814 233  pomocná ruka a akrojoga

Dokumenty na stiahnutie

GDPR - spracovanie osobných údajov

Výročné správy

Ďakujeme za podporu